Pozycjonusz
Silesia smile

Silesia smile

Inne

  Adres

Św. Jana 14
40-019 Katowice
woj. Śląskie ( Katowice )

Opis

Praktycznie każdy z nas pragnie, by jego uzębienie było proste i zdrowe. Chcielibyśmy, aby nasze zęby były nie tylko pozbawione próchnicy, lecz także wyglądały dobrze. Silesia Smile poświęcone jest współczesnym osiągnięciom stomatologii. Najważniejsze informacje o uzębieniu przeczytasz u nas. Na łamach Silesia Smile poruszamy ponadto inne, ciekawe kwestie.

Nasze artykuły piszemy w taki sposób o stomatologii, by było to dla Was ciekawe. Zobaczcie nasze artykuły na witrynie internetowej: silesiasmile.pl/. Z magazynu dedykowanego najnowszym osiągnięciom stomatologii adresowanego do naszych pacjentów zdecydowaliśmy się zbudować nowoczesny magazyn lifestyle`owy, w którym będziemy dzielić się naszymi zainteresowaniami.

Opowiadamy o tym, co widzimy w naszym regionie, to jak zmienia się Górny Śląsk, z dnia na dzień coraz bardziej pasjonujący. W Silesia Smile możecie zobaczyć rozmowy z ciekawymi postaciami z naszego regionu, które dzielą się z nami swoimi wskazówkami. Sprawdzamy urokliwe miejsca, polecamy smaczne lokale z jedzeniem, zapraszamy na wydarzenia, których nie można ominąć. Jeżeli uwielbiacie jeździć po świecie, to niewątpliwie odnajdziecie również coś dla siebie.

Staramy się pisać równocześnie o stomatologii, ale również o tym, co dotyczy naszej najbliższej okolicy. Chcemy poznawać nowe zjawiska, pomysły i opinie osób, które nas czytają. Z nieukrywaną chęcią zapraszamy więc wszystkich, którzy to czytają do wyrażenie opinii na temat naszych artykułów i zobaczenia naszej strony internetowej.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.