Pozycjonusz
QRtag Sp. z o.o.

QRtag Sp. z o.o.

Programowanie

  Adres

ul. 28 Czerwca 1956r. nr 406
61-441 Poznań
woj. Wielkopolskie ( Poznań )

Opis

Aplikacje mobilne to doskonałe rozwiązanie dla każdej dynamicznej instytucji. Za pomocą pionierskiego systemu operacyjnego QRtag możemy zapewnić naszym partnerom wygodę tworzenia wyjątkowych aplikacji mobilnych. QRtag otwiera świat przed ludźmi obdarzonymi wyobraźnią, którzy chcą dzielić się tym, co warte odkrycia. Zapraszamy ich do tworzenia własnych aplikacji, dzięki którym dobre pomysły mogą stać się świetne. QRtag łączy technikę z wyobraźnią

Nasze produkty są stworzone po to, żeby pomóc zmienić oblicze jednostek kultury i miast. QRtag to systemowe rozwiązanie, które do sprawnego działania potrzebuje tylko odrobiny wyobraźni i dynamicznej instytucji.

QRtag Musuem
QRtag wychodzi naprzeciw potrzebom organizatorów wystaw muzealnych i kuratorów. Przygotowanie wystawy wymaga przecież myślenia o jej odbiorze. Dodatkowe materiały w postaci opisów, zdjęć i grafik, a nawet filmów czy materiałów dźwiękowych pozwalają na bardziej wnikliwe doświadczenie wizyty w muzeum.

www.qrtag.mobi

QRtag City
QRtag to także rozwiązanie, dzięki któremu można w prosty sposób kontaktować się z mieszkańcami, jak i turystami. Dodatkowe materiały sprawiają, że doświadczenie wizyty w mieście staje się niezapomniane. Za to mieszkańcy mogą z jednej strony odkryć w swoim mieście nowe miejsca czy dowiadywać się ciekawostek z jego historii; z drugiej - pomagać w jego rozwoju. To unikalna szansa na stworzenie więzi z mieszkańcami.

www.qrtag.city

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.