Pozycjonusz
Przeprowadzki Katowice DAR-BET

Przeprowadzki Katowice DAR-BET

Przewożnicy

  Adres

Francuska
40-027 Katowice
woj. Śląskie ( Katowice )

Opis

Przeprowadzki to misje specjalne, które powinno się z reguły przeprowadzać przy pomocy profesjonalistów. Samemu ciężko dać jest radę przenosić wszystkie nasze rzeczy tak, by nie stała im się żadna krzywda. Przeprowadzka to bowiem nie tylko znalezienie nowego mieszkania. To także przeniesienie całego naszego dobytku ze starego miejsca do miejsca nowego i to tak, aby po drodze nic nie uszkodzić. A droga ta może być naprawdę długa. Drobne rzeczy możemy przewieźć sami, ale co na przykład z naszymi meblami czy sprzętem AGD? To już jest zupełnie inna sprawa. 

Przeprowadzkami zajmujemy się zawodowo od wielu lat. Znamy się na tym, jak mało kto. Zapewnimy nie tylko transport, ale także i wniesienie twoich dóbr do nowego mieszkania i rozładunek. Jesteśmy z Katowic, ale działamy na terenie całej Polski i poza nią. Jeżeli poszukujesz najlepszej katowickiej ekipy od przeprowadzek, to koniecznie sprawdź właśnie naszą ofertę dotyczącą profesjonalnych przeprowadzek.

Wykonujemy przeprowadzki mieszkań, biur, hal, magazynów wraz z całym sprzętem. Przewozimy maszyny, urządzenia biurowe, urządzenia elektryczne, kasy pancerne, biurka i cały dobytek mieszkalny. Każdy produkt jest odpowiednio pakowany i przygotowany do transportu. Dzięki temu masz pewność, że nic się nie uszkodzi. W przypadku cięższych przedmiotów stosujemy specjalne pasy zabezpieczające podczas znoszenia i transportu. 

Jednym słowem przeprowadzka z nami to sama przyjemność wykonana na 100%

Opinie

Polecam te profesjonalne przeprowadzki w Katowicach!

[email protected] 2016-04-06

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.