Pozycjonusz
Metal-Trade.pl

Metal-Trade.pl

Inne

  Adres

ul. Jantarowa 24
80-180 Jankowo Gdańskie
woj. Pomorskie ( Gdańsk )

Opis

Metal-Trade.pl to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma z ambicjami. Nasz zespół tworzą ludzie kreatywni, z ogromną wiedzą, pasją i doświadczeniem. Przez wiele lat czynnego udziału w branży i sprzedaży setek maszyn nauczyliśmy się wnikliwej selekcji produktu. Dzięki temu oferujemy naszym kontrahentom sprawdzony i satysfakcjonujący produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Swoją ofertę kierujemy w szczególności do małych i średnich przedsiębiorstw, lecz także do firm szkoleniowych, szkół technicznych i centrów kształcenia zawodowego. Oferowane przez nas maszyny charakteryzują się doskonałym poziomem wykonania.

Naszą ofertę tworzy baza maszyn o określonych typach zastosowania. Urządzenia oferowane przez Metal-Trade.pl są starannie wyselekcjonowane w zależności od potrzeb Naszego kontrahenta. Maszyny sprzedawane i serwisowane przez Metal-trade znajdują się pod kompleksową opieką specjalistów. Poddawane są szczegółowym i rygorystycznym testom już na etapie produkcji. Wykonywane są zgodnie ze sztuką i tylko z podzespołów markowych producentów. Dzięki temu zapewniają Naszym kontrahentom najlepsze parametry robocze, najwyższą wydajność i wysoki komfort użytkowania przez wiele lat.

Metal-trade prowadzi własny serwis dedykowany dla naszych Klientów. Każdy Kontrahent jest objęty indywidualną opieką serwisową. Dokładamy wszelkich starań , żeby każde zgłoszenie serwisowe było realizowane w terminie nie dłuższym niż 48 godzin od momentu wpłynięcia zgłoszenia serwisowego.

W skład oferty Naszej firmy wchodzą maszyny do obróbki plastycznej i skrawaniem, a wśród nich Obrabiarki CNC, Tokarki CNC z płaskim i skośnym łożem, Frezarki CNC oraz zaawansowane Centra Obróbcze. Ofertę firmy uzupełniają maszyny konwencjonalne, takie jak tokarki i frezarki uniwersalne. Posiadamy bogatą ofertę maszyn do obróbki plastycznej, której główne punkty to prasy krawędziowe CNC i NC, gilotyny hydrauliczne, prasy hydrauliczne, a także maszyny do wentylacji HVAC.

Oferta naszej firma spełni także oczekiwania szkół technicznych, centrów edukacji zawodowej, jak również firm specjalizujących się w szkoleniach operatorów przygotowaliśmy Maszyny dydaktyczne CNC typu Edumill i Eduturn wyposażone w kontrolery Sinumerik lub Fanuc.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.