Pozycjonusz
Kazauto PL Sp. z o.o.

Kazauto PL Sp. z o.o.

Inne

  Adres

ul. Gdańska 16B
70-661 Szczecin
woj. Zachodniopomorskie ( Koszalin )

  Kontakt

Tel +48 660 73 33 73
Mail: [email protected] Pokaż
kazauto.pl

Strona internetowa

Opis

GRUPA KAZAUTO PL Sp. z o.o.
Zajmuje się wynajmem pojazdów dostawczych, osobowych, terenowych, chłodni, lawet oraz wszelkiego rodzaju pojazdów specjalnych. 
KAZAUTO świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi zdarzeń drogowych, holowania, transportu osób, pomocy przy zgłaszaniu szkód, naprawą pojazdów pokolizyjnych, pomocą w dochodzeniu rozszczeń z ubezpieczalni oraz bezgotówkowym wynajmem pojazdu zastępczego.

POMOC DROGOWA KAZAUTO PL Sp. z o.o. - działamy na terenie całej EUROPY

PROFESJONALNIE !
Nasi pracownicy mieli doczynienia z nie jednym, można by pomyśleć, beznadziejnym przypadkiem na drodze. Nie martw się, dyżurni i administracja KAZAUTO , widzą że wszytko da się załatwić. Nasi kierowcy, pokonywali długie drogi, aby dotrzeć do czekających na pomoc i  dokonać naprawy pojazdu na drodze.

KOMPLEKSOWO !
Twój pojazd został unieruchomiony? Co teraz?
Nie martw się! W miejscu gdzie miałeś wypadek lub inny losowy wypadek, podstawimy Ci auto zastępcze, jeżeli przysługuje Ci ono z polisy Assistance.
Twój pojazd odholujemy, gdzie sobie tylko tego życzysz. Zapewnimy Ci także inne usługi z obszaru assistance.

A co wówczas, gdy nie jesteś stąd?
Oferujemy Ci możliwość, pozostawienia pojazdu na naszym parkingu, na tyle czasu ile będziesz potrzebować.

A może przydarzył Ci się wypadek lub kolizja, nie z Twojej winy?
Możesz być spokojny kliencie. Sprawę Twojego przypadku, przekażemy w odpowiednie miejsce. Wszystko po to, abyś odczuł w jak najmniejszym stopniu, skutki tego nie przyjemnego zdarzenia.

ODPOWIEDZIALNIE !
KAZAUTO dysponuje wszelkimi niezbędnymi dokumentami i zezwoleniami, aby świadczyć Państwu usługi, w obszarze pomocy drogowej.
Całodobowo czuwamy nad naszą flotą oraz czasem pracy naszych kierowców. 
Pamiętaj, żez nami bedziesz w dobrych rękach!

WYPOŻYCZALNIA POJAZDÓW KAZAUTO PL Sp. z o.o. - sprawdź naszą ofertę
 

Wypożyczalnia KAZAUTO jest pierwszym właścicielem, nowo zakupionych samochodów. Znakomicie znamy naszą flotę, dlatego dbamy o to, aby nasi klienci nie zostali zaskoczenie żadną awarią pojazdu na drodze. Wówczas, gdy jesteś klientem naszej wypożyczalni i niestety przytrafił Ci się nie szczęśliwy wypadek na drodze, niezwłocznie skontaktuj się z nami i postępuj według naszych wskazówek. Pamiętaj, że jesteśmy ubezpieczeni! Wszystko bedzie dobrze.
Oferujemy wynajem średnioterminowy lub wynajem krótkoterminowy pojazdów,dzięki któremu przysługuje Ci możliwość wyjazdu za granice kraju, zniesienia własnego udziału w szkodach komunikacyjnych, czy też otrzymanie fotelika dla Twojego dziecka.


KAZAUTO przywiązuje szczególną uwagę, do każdego klienta. Nawet gdy jesteś w beznadziejnym przypadku, zajmiemy się Tobą. Możesz liczyć na naszą pomoc. Posiadamy długoletnie doświadczenie. Ugruntowana pozycja na rynku KAZAUTO, pozwala nam, zaoferować Państwu jakoś usług, w najwyższej klasie. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
Zapraszamy do współpracy, z nami możesz czuć się bezpieczny!

Czekamy na Ciebie.
ZADZWOŃ do nas, pod numer
48 660 73 33 73

Opinie

[email protected] 2016-10-17

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.