Pozycjonusz
Kancelaria Radcy Prawnego Mindykowski

Kancelaria Radcy Prawnego Mindykowski

Kancelarie radcowskie

  Adres

Uphagena 17/2
80-237 Gdańsk
woj. Pomorskie ( Gdańsk )

Opis

Kancelaria Mindykowski to grupa kompetentnych radców - udzielamy profesjonalne usługi dla Klientów osobistych oraz firm. Doświadczenie, jakie osiągnęliśmy w ciągu poprzednich lat zezwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Naszym celem jest rzetelny oraz przyjazny sposób obsługi, dzięki temu Klienci otrzymują od nas całkowitą ochronę prawną oraz trwałą pomoc w każdej kwestii. Naszym priorytetem było utworzenie firmy, która zagwarantuje Klientom ochronę prawną w każdej sprawie zawodowej oraz prywatnej, dlatego zatrudniamy wyłącznie dyplomowanych pracowników, a poniektórzy z nich dodatkowo prowadzą szkolenia oraz wykłady na wyższych uczelniach w Trójmieście. Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się ze detalami oferty naszej firmy, dziedzinami, w jakich się specjalizujemy oraz z informacjami, które wyjaśnią nasze postaci oraz być może utrwalą wybór naszych usług.

Oferta:
- opinie i porady prawne
- zastępstwo procesowe
- stała ochrona prawna
- kompleksowa obsługa prawna firm

Opinie

Nikomu nie polecam skomplikowanych sytuacji rodzinnych związanych z rozwodem i ustalaniem alimentów, ale jeśli już coś takiego będzie miało miejsce, to polecam zwrócić się o pomoc do mecenasa, ponieważ tak dobra znajomość regulacji prawnych z zakresu prawa rodzinnego może naprawdę wiele dać.

[email protected] 2019-10-03

Pan Mindykowski świetnie radzi sobie w sądzie i wie jak postępować w przypadku poszczególnych spraw związanych z prawem rodzinnym, czy spadkowym. Osobiście wiele zyskałem na współpracy podczas kilku rozpraw. Polecam.

[email protected] 2020-02-11

co tu dużo pisac... kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku, potrafiaca zrozumiec niecieawka sytuacje w ktorej znajduje sie czlowiek, takie zrozumienie drugiej osoby jest bardzo wazne, dziekuje za nieoceniona pomoc!

[email protected] 2020-03-17

Pan Mindykowski w sposób pewny, a co najważniejsze skuteczny, reprezentował mnie przy sprawie rozwodowej przed sądem. Sprawę udało się ostatecznie wygrać i wbrew początkowym przewidywaniom, nie trwała jakoś specjalnie długo.

[email protected] 2020-05-11

Zaangażowanie w połączeniu z dużym doświadczeniem mecenasa przyniosło świetne rezultaty całego procesu. Jestem bardzo zadowolona, a pana Michała zawsze chętnie polecę ;)

[email protected] 2020-08-06

Cieszę się, że zdecydowałam się na wsparcie Pana Mindykowskiego, bo po raz kolejny okazało się ono niezastąpione. Najprawdopodobniej sprawa o podział majątku nie będzie trwała tak długo, jak na początku przewidywaliśmy. Pan Mindykowski to świetny radca prawny, w 100% godny polecenia.

[email protected] 2020-11-19

Wszystko okej. Zdecydowanym plusem jest zaangażowanie pana mecenasa w daną sprawę oraz jej dogłębna analiza. Osobiście cenię sobie również dobry kontakt oraz otwartość i chęć zrozumienia. Polecam.

[email protected] 2020-12-23

Prawnik podchodzący do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem, bardzo życzliwy i wyrozumiały. ????

[email protected] 2021-03-12

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.