Pozycjonusz
Grupa Molekularne

Grupa Molekularne

Inne

  Adres

Galla Anonima 11c/1
60-547 Poznań
woj. Wielkopolskie ( Poznań )

Opis

Nasza firma zajmuje się wszechstronną obsługą barmańską - zamienimy Twoją imprezę w interesujące show i sporządzimy wyskokowe dzieła sztuki. Specjalizujemy się w barmaństwie molekularnym, dlatego serwujemy drinki w ciekawej gęstości pianki lub żelu. Posiadamy długoletnie doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy najlepsi na rynku!
Oferujemy obsługę bankietów, przyjęć okazjonalnych. Z nami mogą Państwo cieszyć się smakiem ulubionych drinków serwowanych w oryginalnej oprawie. Pracujemy całościowo: dowozimy, demontujemy oraz gwarantujemy 100% satysfakcję. Odznacza nas bogate doświadczenie, kreatywność oraz bezwzględne zaangażowanie.
Nie musicie Państwo zamartwiać się niczym, zapewniamy: mobilne bary, najlepszy sprzęt barmański, dekoracje, smaczne trunki (zarówno procentowe jak i bez alkoholu). Barmani będą wykonywać pracę niestrudzenie przez całą noc, aby sporządzić magiczną atmosferę na imprezie. Obsłużyliśmy aktualnie kilkaset targów oraz przyjęć okolicznościowych. Zgłoś się do nas i baw się świetnie. Zapraszamy!

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.