Pozycjonusz
DECORFOLIE S.C.

DECORFOLIE S.C.

Tuning

  Adres

Wołczyńska 56
60-167 Poznań
woj. Dolnośląskie ( Jelenia Góra )

Opis

Firma DECORFLIE oferuje montaż (foliowanie) folii okiennej na szybach płaskich.

Usługa realizowana jest przeważnie na szybach istniejących już w obiekcie (domu, firmie, hali, biurze...) Praktycznie każda powierzchnia płaska (tj. szyba) nadaję się do montażu folii, zatem ścianki działowe, kabiny prysznicowe, drzwi szklane, fasady szklane oraz balkony również pozwalają na wykonanie takiej usługi. Ponadto możemy aplikować folie na szybach jeszcze nie zamontowanych w tym również dostarczonych do naszej firmy.

Wszelkiego rodzaju lustra również podlegają montażowi folii np bezpiecznej, witrażowej (kolorowej), matowej (z efektem mrożenia) lub wyciętej na ploterze w dowolnym kształcie. Usługa montażu folii wycinanej ploterowo również dotyczy szyb okiennych jak i działowych.

 

Mamy doświadczenie w demontażu i montażu szyb w ramach (profilach) aluminiowych, plastikowych oraz drewnianych. Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe jak i odpowiednią ilość montażystów.

W zależności od montowanych folii, wyciągamy szyby z okien lub pozostawiamy demontując jedynie ramki okienne. W razie konieczności demontujemy rolety, żaluzje okienne.

 

Zakres naszych usług związany z montażem folii jest bardzo szeroki. Montujemy folie lustrzane, przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, witrażowe, dekoracyjne.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy również uznanym podwykonawcą wielu firm.

Realizujemy zlecenia na terenie Poznania, Wielkopolski oraz w zależności od wielkości inwestycji na terenie całego Kraju.

 

Poza ofertą folii dla domu i firmy, oferujemy szeroki zakres folii samochodowych.

Oferujemy pełną oraz częściową zmianę koloru samochodów prywatnych, służbowych i wyścigowych. Oklejamy również motocykle, ciężarówki, łodzie, jachty, motorówki, quady, naczepy, kapmery, samoloty, śmigłowce. Pracujemy na najlepszych dostępnych foliach światowych producentów folii: KPMF, GrafiWrap, HEXIS, ARLON...

Decorfolie Premium Car Wrapping - to wysoka jakość usług począwszy od przygotowania samochodu; umycie, odtłuszczenie, przygotowanie powłoki lakierniczej, demontażu elementów nadwozia, aplikacje folii i montażu.

W ofercie posiadamy folie w połysku, macie, metalizowane (metalik), folie strukturalne jak braszowane aluminium oraz skóra, carbon i chrom.

Drugim mocnym akcentem naszej działalności to folie do ochrony lakieru samochodu.

Folie ochronne na lakier, przeźroczyste i niezwykle trwałe. Nie zmieniają koloru lakieru, chronią powłokę lakierniczą przed owadami, piaskiem, drobnymi kamykami oraz otarciami.

 

Folie ochronne na samochód są coraz częściej wykorzystywane jako zabezpieczenie newralgicznych części auta. Folie ochronne cechują się wysoką odpornością na rysy, uszkodzenia. To najskuteczniejszy sposób na trwałe zabezpieczenie lakieru!

 

W ofercie Decorfolie Premium Car Wrapping mamy kilka rodzajów folii do zabezpieczenia lakieru: przeźroczyste o różnej grubości 100, 150 i 200 μm, oraz czarną o chropowatej strukturze którą stosuje się na progi, w przestrzeni ładunkowej samochodów dostawczych oraz na tylne zderzaki w samochodach typu kombi.

 

Jak widać zakres działalności jest bardzo szeroki co wynika z wszechstronności zastosowania folii które wykorzystuje się praktycznie w każdej dziedzinie życia.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.