Pozycjonusz
Cosmetix Studio Kosmetologii  Medycyny Estetycznej

Cosmetix Studio Kosmetologii Medycyny Estetycznej

Medycyna estetyczna

  Adres

Zygmunta Słomińśkiego 17
00-195 Warszawa
woj. Mazowieckie ( Warszawa )

Opis

 Przekonaj się osobiście o naszym wysokim poziomie usług i skuteczności zabiegów. Darmowe konsultacje czy testy laserowe przed zabiegami są u nas standardem. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, nowoczesnym i sprawdzonym sprzęcie gwarantujemy najwyższą skuteczność, bezpieczeństwo i zadowolenie z zabiegów. Nasza oferta to min. depilacja laserowa Light Sheer, zamykanie naczynek laserem, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, medycyna estetyczna i kosmetyka. Używamy tylko urządzeń i preparatów najwyższej światowej klasy i potwierdzonej jakości i skuteczności, takich jak  nowoczesny laser diodowy LightSheer ™ XC firmy Lumenis oraz laser CUTERA XEO.

Agnieszka Kacunel  kosmetolog

Kosmetolog z 15-letnią praktyką. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Zdrowie i pielęgnacja urody są jej pasją. Od 2000 r. nieprzerwanie wykonuje depilację laserową, zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, zabiegi kosmetyczne. Jest jedyną osobą w Polsce z tak długą praktyką w zabiegach laserowych. 

Na podstawie swojego doświadczenia napisała pracę Skuteczność laseroterapii w depilacji laserowej skóry”, bazując na efektach depilacji laserowej z użyciem lasera Light Sheer. „Laserowe usuwanie owłosienia to moja pasja” – mówi. „Depilacja laserowa uwalnia kobiety od wielu kompleksów i wstydliwych problemów”

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.