Torby ekologiczne na zakupy z nadrukiem

Torby ekologiczne – chyba każdy ma choć jedną w swoim domu. Na ulicach, uczelniach, w szkołach i autobusach widujemy ludzi, którzy noszą je na swoich ramionach. To doskonałe miejsce na przenoszenie drugiego śniadania do pracy czy szkoły, książek lub zakupów. Jest wynalazkiem, który pozwala na przetransportowanie praktycznie każdego dodatkowego bagażu, który musimy wziąć ze sobą z domu. Torba ekologiczna stała się dziś nieodłącznym elementem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Plecaki czy torebki nie muszą już pękać w szwach od nadmiaru przedmiotów. Możemy je zapakować do funkcjonalnej torby ekologicznej. Nie dość, że praktycznej, to jeszcze wyglądającej modnie, ponieważ na rynku możemy znaleźć je w różnych kolorach i z różnymi grafikami.

Torby ekologiczne jako reklama firmy

Ogromną popularność toreb ekologicznych w prosty sposób mogą wykorzystać firmy do promowania swojej marki oraz jej produktów czy usług. Ponieważ praktycznie każdy z nas używa ich w codziennym życiu, jest to bardzo korzystna i tania forma reklamy – zarówno ze względu na niski koszt zakupu, ale także na ich wytrzymałość.

Torby ekologiczne to także doskonała opcja na codzienne zakupy, w momencie, gdy weszła w życie ustawa wprowadzająca wszędzie płatne torebki foliowe. Ludzie coraz częściej sięgają teraz po alternatywę dla nich, którą są właśnie torby ekologiczne. To znacznie zwiększa szanse i możliwości promocji i reklamy firm.

Jeśli szukasz wysokiej jakości toreb ekologicznych wykonywanych w Polsce, na których możesz umieścić porządny nadruk promujący Twoją firmę, zajrzyj na https://sanderson.pl. Firma oferuje kompleksowe usługi – od szycia toreb w dowolnym kolorze, a także rozmiarze, po nadruk, który będzie dumnie reklamował Twoją firmę.

Rodzaje toreb ekologicznych

Torby ekologiczne to nie tylko jeden rodzaj toreb. Sanderson oferuje aż cztery różne typy, które pomogą Ci promować Twoją firmę. Znajdziesz tam:

  • Torby bawełniane – najbardziej ekologiczna opcja ze wszystkich toreb. Są w pełni naturalne – wykonane w 100% z włókien bawełny, wielorazowe – nadadzą się na codzienne zakupy, do noszenia książek, jedzenia do pracy itp., a także niezwykle wytrzymałe – praktycznie niezniszczalne, można nosić je latami i prać, a one pozostaną w niezmienionej formie. Szukasz właśnie takich toreb? Zajrzyj na https://sanderson.pl/torby-na-zakupy/torby-bawelniane/.
  • Torby polipropylenowe – niezwykle wytrzymałe, dlatego również stanowią ekologiczną alternatywę dla zwykłych reklamówek. Są także wielorazowe – nie niszczą się po jednym użyciu, ale gdy je zużyjemy, możemy z powodzeniem poddać je recyklingowi.
  • Torby papierowe np. z papieru kraft – cechują się tym, że są naprawdę bardzo tanie, a dodatkowo można je dalej przetwarzać.
  • torby z surowców wtórnych – są to torby z materiałów przetworzonych z odzysku np. z butelek PET.

Torby bawełniane z nadrukiem – najlepsza forma promocji

Torby ekologiczne możesz wykorzystać do promowania praktycznie każdej branży, a także konkretnych produktów czy wydarzeń cyklicznych (konferencje biznesowe, festiwale muzyczne, targi książek itp.). Jest to hit reklamowy ostatnich lat, dlatego warto je do tego celu wykorzystać. To także idealny prezent, który można dołączyć do zakupów czy jako dodatek do gazet.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
O Bartosz Kaczmarski 74 artykuły
Bartosz Kaczmarski - autor bloga Firmowy.com.pl. Absolwent Politechniki Koszalińskiej na kierunkach ekonomia przedsiębiorstwa oraz finanse i polityka przedsiębiorstwa. Pasjonat ekonomii, przedsiębiorczości oraz wspinaczki górskiej. Na co dzień właściciel własnej firmy.