Szeroka oferta marki Montersi

Poznaj markę Montersi!

Marka Montersi od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku systemów alarmowych oraz akcesoriów i sprzętu do monitoringu. Od 10 lat marka Montersi jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Satel, która zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wysokiej jakości sprzętu, oraz systemów alarmowych. Produkty marki Satel znaleźć można w przedsiębiorstwach oraz prywatnych nieruchomościach w całym kraju, oraz w wielu krajach Europy. Montersi są dystrybutorem marki Satel – https://www.montersi.pl/producenci/satel

Montersi

Nowoczesne systemy alarmowe dla każdego.
Marka Satel specjalizuje się w produkcji nowoczesnych systemów alarmowych dopasowanych do potrzeb każdego z klientów. Warto wspomnieć, że marka jest w pełni Polska i daje pracę ponad 270 osobom. Dzięki stałemu rozwojowi swojego asortymentu Satel w swojej ofercie ma ponad 400 zaawansowanych rozwiązań, które bardzo łatwo można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika. W ofercie marki znajdziemy wysokiej klasy sprzęt do tworzenia systemów alarmowych oraz produkty ekonomiczne, które także charakteryzują się doskonałą jakością oraz niezawodnością.

Bogata oferta marki Satel.
Wśród ponad 400 urządzeń oferowanych przez markę Satel klienci mogą znaleźć m.in. zaawansowane systemy sygnalizacji pożarowej, systemy automatyki domowej, sprzęt i akcesoria do tworzenia systemów alarmowych, urządzenia do monitoringu oraz kontroli dostępu. Od pewnego czasu marka Satel spełnia normy ISO 9001:2000, dzięki czemu ich sprzęt jest jeszcze lepszy i niezawodny.

Iso

Tak bogata oferta sprawia, że produkty tej marki dostępne są na ponad 50 rynkach na całym świecie. Klienci doceniają nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w produktach marki Satel oraz nowoczesny wygląd urządzeń.

Obie marki, czyli Satel –https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-satel/  oraz Montersi to pasjonaci, którzy kochają, to co robią. Tworzenie zaawansowanych systemów alarmowych pozwala ratować ludzkie życie, co jest niezwykle ważnym celem, którym kierują się obie firmy od samego początku.

Zaplecze informacyjne

Marka Montersi poza doskonałej jakości sprzętem oferuje swoim klientom szkolenia oraz gruntowną pomoc w zakresie montażu, oraz obsługi urządzeń wchodzących w skład oferty sklepu. Dzięki ogromnej wiedzy na temat tworzenia i projektowania systemów alarmowych oraz monitoringu i bezpieczeństwa, marka Montersi uruchomiła program szkoleń, które mają za zadanie zapoznać instalatorów zainteresowanych współpracą z nowinkami technologicznymi oferowanymi obecnie w branży systemów alarmowych i zabezpieczających. Dzięki temu tworzone systemy będą znacznie bezpieczniejsze i jeszcze lepiej będą spełniały swoje zadanie w trosce o życie i zdrowie każdego z nas.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
O Bartosz Kaczmarski 83 artykuły
Bartosz Kaczmarski - autor bloga Firmowy.com.pl. Absolwent Politechniki Koszalińskiej na kierunkach ekonomia przedsiębiorstwa oraz finanse i polityka przedsiębiorstwa. Pasjonat ekonomii, przedsiębiorczości oraz wspinaczki górskiej. Na co dzień właściciel własnej firmy.