Piękne, zdrowe, grube, gęste i zadbane włosy, to niewątpliwie marzenie każdej kobiety

Piękne, zdrowe, grube, gęste i zadbane włosy, to niewątpliwie marzenie każdej kobiety

Piękne, zdrowe, grube, gęste i zadbane włosy, to niewątpliwie marzenie każdej kobiety. Niestety nasze włosy są narażone na działanie wielu różnych czynników, które skutecznie je niszczą. Zaliczymy do nich zanieczyszczenie powietrza, złą dietą, czynniki atmosferyczne czy też stres, częste infekcje, zbyt długa ekspozycja na słońce i wiele, wiele innych. Cienkie włosy są dużym problemem, ciężko je uczesać, łamią się i kruszą, a Ty codziennie rano się denerwujesz, próbując je ułożyć. Niestety nie ma cudownego środka, który błyskawicznie naprawi nasze osłabione włosy, to jednak nie jesteśmy bezradni. Podpowiemy jak walczyć o lepsze włosy.

Skuteczny kosmetyk

Problemy z włosami możemy leczyć skutecznym kosmetykiem, jakim jest Glovis Serum 12x10ml. Co nam on może dać i jakich efektów możemy się spodziewać? Serum zawiera w swoim składzie substancje, które wzmacniają nasze włosy oraz ograniczają ich wypadanie. Dzięki temu serum idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku łysienia hormonalnego u kobiet jak i również w sytuacji łysienia mężczyzn. Serum będzie również skutecznym sposobem polepszenia jakości naszych włosów po różnego rodzaju zabiegach chemicznych, które je zniszczyły.

Serum jest mieszaniną aminokwasów, dużego stężenia witaminy D oraz związków proteinowych. To zestawienie gwarantuje, że cebulki włosów są bardziej ukrwione, a co za tym idzie cebulki stają się mocniejsze i mniej podatne na wypadanie włosów. Serum wydłuża również cykl życia włosa, dzięki czemu są one mocniejsze oraz grubsze, to sprawia, że wyglądają na znacznie grubsze.

Działanie i czas kuracji

W serum znajdziemy oprócz wcześniej wymienionych składników wiele innych skutecznych w walce o lepsze włosy substancji. Między innymi wyciąg z pokrzywy, kolagen czy też ekstrakt z ostrej papryki. Mieszanka tych składników skutecznie poprawia strukturę włosów oraz ma za zadanie przywrócić naszym włosom ich pierwotne właściwości jak miękkość i elastyczność. Po zastosowaniu kuracji włosy nabierają zdrowego wyglądu i o wiele prościej je można rozczesać.

Serum powinniśmy stosować regularnie codziennie wieczorem. Zalecany czas kuracji wynosi 90 dni. Po tym czasie możemy obniżyć ilość przyjmowanych ampułek do 2-3 w tygodniu, to pozwoli nam zachować osiągnięte efekty. Więcej przeczytacie na stronie https://dermago.pl/.

Serum nakładamy po myciu włosów lub nałożeniu odżywki. Dzięki temu serum pozostanie na skórze głowy i będzie mógł wchłonąć się w skórę. Stosowanie ampułek jest proste, po oderwaniu końcówki należy skropić miejsca, gdzie chcemy poprawić nasze włosy i gdzie wymagają one poprawy. W calu uzyskania lepszych efektów warto przed aplikacją środka zastosować specjalny wałek.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
O Bartosz Kaczmarski 83 artykuły
Bartosz Kaczmarski - autor bloga Firmowy.com.pl. Absolwent Politechniki Koszalińskiej na kierunkach ekonomia przedsiębiorstwa oraz finanse i polityka przedsiębiorstwa. Pasjonat ekonomii, przedsiębiorczości oraz wspinaczki górskiej. Na co dzień właściciel własnej firmy.