Dlaczego warto kupować perfumy lane?

Dlaczego warto kupować perfumy lane

Odpowiedniki perfum oraz kompozycje inspirowane znanymi zapachami to coraz prężniej rozwijający się biznes. Niska cena, wysoka jakość zapachu oraz jego trwałość zachęcają Polski do kupowanie flakonów wypełnionych zapachem zbliżonym do oryginalnego, ale w dużo niższej cenie.

Lane perfumy – co to jest?

Inspirowanie się warsztatem mistrzów od wieków prowadziło do powstawanie nowych, równie ciekawych, a nawet lepszych produktów. Zjawisko to znane jest w sztuce oraz modzie, a ostatnio także w branży perfumeryjnej, dzięki rozlewniom perfum takim jak https://perfumeriasensi.pl/.

Lane perfumy to właśnie bardzo często perfumy inspirowane znanymi zapachami luksusowych marek. Przemysł ten dynamicznie rozwija się we Francji, gdzie bardziej niż znaczek marki ceni się trwałość perfum i niewygórowaną cenę. Dlatego Francuzki chętnie wybierają odpowiedniki oryginalnych perfum, a teraz zalety takiego rozwiązania doceniają także Polki. Francuskie perfumy lane to zapachy tworzone w oparciu o autorskie kompozycje i rozlewane na zamówienie do flakoników o różnych pojemnościach. Posiadają zapach jak najbardziej zbliżony do oryginału.

Zalety rozlewanych perfum

Pierwsza zaleta, która rzuca się w oczy, to oczywiście niewygórowany koszt. Odpowiedniki perfum czy też perfumy inspirowane pozwalają nabyć ulubiony zapach w dużo niższej cenie. Zamiast na otoczce, takiej jak misterny flakon i opakowanie, rozlewnie perfum skupiają się na zapachu i jego trwałości. Dzięki temu cena takich perfum jest dużo niższa, ponieważ odpadają koszty produkcji drogich flakonów i teksturowych opakowań, które i tak wyrzucamy.

Ponadto perfumy lane oferowane są zazwyczaj w wielu pojemnościach do wyboru i stałej cenie za poszczególną pojemność. Nie musimy więc kalkulować, czy bardziej opłaca się kupić 50ml jednego zapachu, a tylko 30ml drugiego. Tutaj niezależnie od wybranej kompozycji cena będzie identyczna.

Rozlewnia perfum francuskich online

Francuskie perfumy lane najlepiej jest wybierać w sprawdzonej perfumerii. Ogromny wybór zapachów damskich znajdziemy np. w perfumerii internetowej Sensi pod adresem https://perfumeriasensi.pl/pl/c/Perfumy-Damskie/290. Do kupienia są zapachy inspirowane kultowymi Hypnose, Yves Saint Laurent Black Opium oraz Giorgio Armani Si, Coco Mademoiselle, Chloe, Acqua di Gio, Emporio Armani Diamonds czy Chanel Allure. W sumie ponad 300 zapachów. Perfumy sprowadzane są bezpośrednio od francuskiego producenta i nie przetwarzane. Dzięki temu klientki otrzymują najmocniejszy i najtrwalszy zapach zbliżony do oryginału. Perfumeria stawia zarówno na świeże, kwiatowe zapachy na wiosnę, jak i cięższe, bardziej piżmowe kompozycje idealne na wieczór.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
O Bartosz Kaczmarski 74 artykuły
Bartosz Kaczmarski - autor bloga Firmowy.com.pl. Absolwent Politechniki Koszalińskiej na kierunkach ekonomia przedsiębiorstwa oraz finanse i polityka przedsiębiorstwa. Pasjonat ekonomii, przedsiębiorczości oraz wspinaczki górskiej. Na co dzień właściciel własnej firmy.