Pozycjonusz
Biuro Tłumaczeń Grandis

Biuro Tłumaczeń Grandis

Inne

  Adres

Marii Skłodowskiej-Curie 58
20-029 Lublin
woj. Lubelskie ( Lublin )

Opis


Profesjonalne tłumaczenia na język angielski, rosyjski i francuski
Biuro tłumaczeń Grandis to firma, świadcząca usługi z zakresu tłumaczeń tekstów, artykułów specjalistycznych, stron internetowych, a także korekty i redakcji językowej. Powierzone zadania wykonujemy w sposób profesjonalny i kompetentny, oferując przy tym szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny.

Biuro tłumaczeń Grandis gwarantuje:
-Wysoką jakość tłumaczenia
-Terminowość
-Elastyczność w stosunku do wymagań klientów
-Poufność informacji
-Atrakcyjne ceny

Tłumaczenia dla osób prywatnych i biznesu. Język angielski, rosyjski i francuski
Prowadzisz międzynarodową firmę? Szukasz pracy za granicą? A może potrzebujesz dokładnego przekładu artykułu specjalistycznego? Zgłoś się do nas! Biuro tłumaczeń Grandis to zespół lingwistów, współpracujących z native speakerami i specjalistami z różnych branż. Gwarantujemy szybki termin realizacji, fachowe podejście i niezawodność tłumaczenia, niezależnie od tego, czy potrzebujesz przetłumaczyć dokument, artykuł, stronę www, czy opis produktu. Specjalizujemy się w tekstach m.in. z takich dziedzin jak: ekonomia, prawo, medycyna, marketing i wiele innych.

Niskie ceny, wysoka jakość, pełna satysfakcja!
Niezależnie od rodzaju i ilości tekstów, zawsze gwarantujemy najwyższą jakość i szybki termin realizacji. Oferujemy atrakcyjne ceny, dostosowane do rynkowych stawek. Poniżej znajduje się orientacyjny cennik tłumaczeń na język angielski, francuski i rosyjski. Za pośrednictwem formularza możecie Państwo przesłać pliki do bezpłatnej wyceny. Wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje, nie jest też równoznaczne z przyjęciem przez nas zlecenia. Cennik za tłumaczenia ma charakter informacyjny, istnieje możliwość negocjacji przy dużych zleceniach, a dla stałych klientów oferujemy korzystne zniżki.

Wycena jest bezpłatna, dlatego zachęcamy do przesyłania ofert. To nic nie kosztuje, a obiecujemy, że mile Państwo się zaskoczą naszymi cenami.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.