Pozycjonusz
Autoryzowany dealer ISUZU

Autoryzowany dealer ISUZU

Salony i Komisy

  Adres

Zespołowa 1
62-051 Wiry
woj. Wielkopolskie ( powiat poznański )

Opis

Autoryzowany dealer ISUZU specjalizuje się w sprzedaży i serwisie samochodów dostawczych i ciężarowych. Samochody te oferowane są na ponad 164 rynkach na świecie a sprzedają się najlepiej w swojej klasie na ponad 25 rynkach. Wyróżnia je doskonale zaprojektowany,  ekonomiczny i wydajny silnik, który ma zastosowanie również w innych markach. Roczna produkcja tych silników przekracza 878 tysięcy sztuk. Samochód dostawczy i terenowy ISUZU słynne są z długiej żywotności i wysokiej jakości wykonania. Sprawdza się często w bardzo trudnych warunkach w różnych zakątkach świata.

Samochody ciężarowe ISUZU słyną z doskonałej sterowności i świetnych zdolności manewrowych. Dużą rolę odgrywają w tym kabiny, bardzo zaawansowane pod względem ergonomii. Deska rozdzielcza została zaprojektowana pod kątem przejrzystości i łatwego dostępu do wszystkich elementów sterowania. Za doskonałą sterowność i świetne zdolności manewrowe odpowiada także nowoczesna konstrukcja podwozia, minimalny promień skrętu, optymalna siła wspomagania kierownicy i dobrze wyregulowany układ hamulcowy. W gęstym ruchu miejskim, który charakteryzuje częste zatrzymywanie się i ruszanie, nieocenionym pomocnikiem jest bez wątpienia zautomatyzowana skrzynia biegów Neestronic2

Samochody dostawcze i ciężarowe ISUZU to długa żywotność i wysoka jakość wykonania. Sława marki Isuzu, jak również wyniki sprzedaży są najlepszym dowodem tego, że samochód ciężarowy ISUZU należy do najlepszych. Tylko dzięki nadzwyczajnym naciskom na jakość i trwałość, takie globalne pojazdy, jak samochód ciężarowy Isuzu mogą niewątpliwie sprawdzić się w diametralnie różnych i często bardzo trudnych warunkach w różnych zakątkach na całym świecie. Nie jest zaskakującym to, że samochody ciężarowe Isuzu utrzymują swoją pozycję lidera w wielu krajach, dla których charakterystyczne są bardzo trudne warunki eksploatacyjne. 


Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.