Pozycjonusz
Artystyczna Pracownia Jubilerska KOSEK

Artystyczna Pracownia Jubilerska KOSEK

Sklepy internetowe

  Adres

Jagiellońska 6/6A
31-010 Kraków
woj. Małopolskie ( Kraków )

Opis

Firma jubilerska i antykwariat KOSEK to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziesz piękne przedmioty duszą i niepowtarzalną historią. Sklep KOSEK jest to funkcjonujący w Krakowie od 1934 r. antykwariat i sklep z biżuterią. Tak długa historia to ogromne doświadczenie w branży, którym chętnie się dzielimy w trakcie naszej pracy. Turyści chętnie nas odwiedzają aby zakupić nietuzinkowe pamiątki, oferujemy: antyki, porcelanę, meble historyczne, obrazy polskich i zagranicznych autorów, pierścionki i obrączki. Jedną z dziedzin naszej działalności jest sprzedaż złota, diamentów, zegarków. Sklep zlokalizowany jest w pobliżu Rynku Głównego na rogu ulic: Jagiellońskiej i Szewskiej, zaledwie kilka kroków od historycznego centrum Krakowa.

Sklep z antykami i biżuterią oferuje klientom autentyczne, wysokiej jakości i unikalne produkty, które przyciągną uwagę i zainteresowanie potencjalnych nabywców. Wśród oferowanych produktów znajdują się antyki i przedmioty ze starego czasu, które są rzadkie i trudno dostępne, jak również biżuteria antyczna, którą można nosić na co dzień lub na specjalne okazje.

Sklep oferuje również profesjonalne usługi, takie jak ekspertyzy, porady i pomoc w wyborze odpowiedniego przedmiotu. Właściciel sklepu posiada bogatą wiedzę na temat antyków i biżuterii, a także doświadczenie w sprzedaży.

Sklep z antykami i biżuterią gwarantuje przyjazną atmosferę, oraz dogodną lokalizację przy Krakowskim Rynku.

Wreszcie, sklep z antykami i biżuterią KOSEK zapewnia dostępność różnych form płatności, takich jak gotówka, karty kredytowe czy płatność online.

KOSEK jest jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych sklepów jubilerskich w Krakowie, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji biżuterii, naprawie i renowacji biżuterii, a także sprzedaży zegarków. Firma oferuje szeroki wybór biżuterii, w tym obrączek, pierścionków, naszyjników, bransoletek i kolczyków, wykonanych z różnych materiałów, w tym złota, srebra, platyny i diamentów.

KOSEK ma długoletnie doświadczenie w branży jubilerskiej i zatrudnia wykwalifikowany personel, który zapewnia wysoką jakość usług i produktów. Firma oferuje także indywidualne projekty biżuterii, aby spełnić specjalne wymagania i gusta klientów.

Dodatkowo, na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje dotyczące promocji i wyprzedaży, a także przydatne porady dotyczące pielęgnacji i przechowywania biżuterii.

Usługi jubilerskie - oferujemy wyrób obrączek i pierścionków na indywidualne zamówienie, również przeróbki i naprawy jubilerskie.

Usługi gemmologiczne / wycena biżuterii i kamieni szlachetnych - posiadamy uprawnienia do wiarygodnej wyceny wyrobów jubilerskich

Sprzedaż antyków - posiadamy na sprzedaż porcelanę z Miśni i Wiednia, obrazy, wyroby ze srebra.

Markowe zegarki - znajdziesz w naszej ofercie klasyki sztuki wytwarzania zegarków: Bulova, Doxa, IWC Schaffhausen.

Nazwa i dane firmy:
Krzysztof Maślak Artystyczna Pracownia Jubilerska, Antykwariat
NIP: 9451803645
REGON: 357045799

Opinie

Polecamy wszystkim odwiedzającym Kraków i Stare Miasto wizytę w sklepie KOSEK, znajdziesz u nas biżuterię i antyki oraz najlepszą informację na temat wartościowych przedmiotów!

[email protected] 2023-03-24

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.