Pozycjonusz
Agencja reklamy Everest

Agencja reklamy Everest

Agencje reklamowe

  Adres

Bugaj 38
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
woj. Małopolskie ( Kraków )

Opis

Marketing internetowy to niebanalne zadanie dla niebanalnych ludzi i najlepszych agencji reklamowych na rynku. Agencja Everest to monolit, który w swoich szeregach zebrał wspaniałych indywidualistów i pasjonatów sektora reklamy internetowej, którzy potrafią zebrać wspólne siły właśnie po to by zaoferować jedną z najlepszych usług w sieci i na rynku. Działamy z zaangażowaniem w internecie na terenie całej Polski oraz na rynku lokalnym, gdzie dojeżdżamy do klienta ze swoją najświeższą i wyśmienitą ofertą. Możemy się spotkać w Wadowicach i w promieniu 50 kilometrów od miasta, czyli na przykład w pięknym, zabytkowym i nowoczesnym Krakowie, Bielsko Białej, Andrychowie, Skawinie i wielu innych miastach regionu.

Portale społecznościowe już od dziesięciolecia świętują swoje najlepsze lata. Strony takie jak Facebook z milionowym zainteresowaniem oraz Google Plus, które wciąż się rozwija i zbiera coraz większą rzeszę fanów to fantastyczny rynek dla przedsiębiorcy XXI wieku. Działalność internautów na tych portalach jest niebotyczna, ludzie niemal każdego dnia odwiedzają swoje profile, wrzucają zdjęcia oraz informacje znalezione gdzieś pośród tysięcy stron internetowych. Dzielą się swoimi przeżyciami, zainteresowaniami, problemami oraz największymi pasjami. Wielu prezentuje swoją twórczość i pracę, a godziny i przeczytane informacje analizują i zapamiętują.

Ten ogromny sektor to wspaniała okazja na dotarcie ze swoim przekazem i produktem do setek tysięcy a może i milionów Polaków. Portale społecznościowe wykorzystują precyzyjnie informacje, które zamieszczają internauci co umożliwia precyzyjne dotarcie do wybranych grup lub ograniczenie reklamy do swojego miasta czy regionu.

Dotarcie z informacją handlową, nawiązanie pozytywnych relacji z klientem, prowadzenie profilu firmowego to jedne z wielu zadań jakich się podejmujemy. Potrafimy wykorzystać możliwości portali społecznościowych, posiadamy wielkie doświadczenie i działamy z zaangażowaniem dlatego współpraca z nami daje najlepsze efekty. Uwielbiamy wyzwania i nie boimy się ich. Napisz do nas lub zaproś do siebie a przedstawimy Ci ogrom możliwości i pomożemy wybrać z nich najlepszy wariant dla Twojej firmy.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.