Pozycjonusz
4unlimited.com - sklep internetowy dla seniorów

4unlimited.com - sklep internetowy dla seniorów

Sprzęt rehabilitacyjny

  Adres

Ul. Mostowa 25/3
61-854 Poznań
woj. Wielkopolskie ( Poznań )

Opis

Sklep internetowy 4unlimited.com prowadzi sprzedaż produktów ortopedycznych i wspomagających rehabilitację osób starszych i niepełnosprawnych. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór artykułów do likwidacji barier architektonicznych - tych znajdujących się wewnątrz ale i na zewnątrz pomieszczeń. Mozemy pochwalić się dużym wyborem transporterów kąpielowych i podnośników dla osób niepełnosprawnych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy ofertę sklepu o artykuły higieniczne dla dorosłych takie jak pieluchy czy wkładki urologiczne oraz o kosmetyki do pielęgnacji osób narażonych na występowanie podrażnień i odleżyn.
Zapraszamy też do działu Łazienka dla niepełnosprawnych w którym znajdą Państwo produkty niezbędne do aranżacji łazienki na potrzeby osoby starszej, o ograniczonej sprawności ruchowej. Posiadamy szeroki wybór uchwytów dla niepełnosprawnych, krzeseł toaletowych, nasadek na wc itp.
W ofercie sklepu 4unlimited.com znajdą Państwo też duży wybór poduszek ortopedycznych oraz łóżek medycznych.
Wszystkie oferowane przez nas produkty to wyroby najwyższej jakości uznanych polskich i zagranicznych producentów. Posiadają odpowiednie atesty medyczne dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w warunkach domowych jak i placówkach medycznych.


Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.