Pozycjonusz
24h Pomoc Drogowa Katowice

24h Pomoc Drogowa Katowice

Inne

  Adres

Sokolska 1
41-100 Katowice
woj. Śląskie ( Katowice )

Opis

Świadczę usługi pomocy drogowej dla klientów indywidualnych oraz firm na terenie Siemianowic Śląskich oraz miast granicznych do Katowic.

Zapewniam fachową obsługę oraz doradztwo w trudnej sytuacji jaką jest zdarzenie drogowe. Doradzam gdzie i jak najlepiej naprawić uszkodzony pojazd, tak by klient nie zostawił majątku u nieznanego mechanika.

Świadczę wysoki poziom usług w bardzo konkurencyjnych cenach.

W miarę możliwości oferuję drobną pomoc naprawczą na miejscu. Jestem w stanie również dostarczyć paliwo lub odblokować samochód po zderzeniu.

Dodatkowe usługi:

- transport gabarytów

- przewóz pojazdów na terenie Polski i Europy

- sprowadzanie samochodów

- autohandel

- skup samochodów używanych za gotówkę

Nasze atuty to fachowa pomoc, błyskawiczna reakcja na zgłoszenie i konkurencyjne ceny. Zabieramy na lawetę samochody, które uległy uszkodzeniu mechanicznemu lub elektrycznemu, niezależnie od awarii wciągniemy każdy samochód i zawieziemy bezpośrednio do warsztatu. Posiadamy profesjonalny sprzęt ułatwiający i umożliwiający holowanie samochodów powypadkowych, bez kół i elementów karoserii. Bez większego trudu odblokowujemy zablokowane koła, elektrycznie zaciągnięte hamulce ręczne lub inne przypadki niewymagające holowania.


Zajmujemy się również handlem samochodami osobowymi, sprowadzaniem samochodów z Niemiec i doradztwem podczas jego zakupu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie interentowej rapidcar.eu lub pod nr telefonu 519-582-307

 

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.