Pozycjonusz
Marta Kabat Kancelaria notarialna

Marta Kabat Kancelaria notarialna

Kancelarie adwokackie

  Adres

Kraszewskiego 4/4
31-110 Kraków
woj. Małopolskie ( Kraków )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 09-17
  • Wtorek: 09-17
  • Środa: 09-17
  • Czwartek: 09-17
  • Piątek: 09-17
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Opis działalności

Kancelaria Marty Kabat to idealne miejsce do tego, by skorzystać z usług doświadczonego notariusza. Niezależnie od tego czy potrzebujecie Państwo wsparcia przy konstruowaniu testamentu, jesteście zainteresowani sporządzeniem różnego typu aktów notarialnych lub oświadczeń o przyjęciu spadku – notariusz Marta Kabat zawsze służy pomocą. Wykształcenie kierunkowe zdobywane w Krakowie oraz w Paryżu, kilkuletnia praktyka zawodowa poprzedzona odbyciem aplikacji notarialnej w Krakowskiej Izbie Notarialnej oraz głębokie poszanowanie zasad etyki zawodowej są gwarancją owocnej współpracy.

Cennik usług

Zgodnie z obowiązującym prawem stawki za usługi notarialne nie mogą być określane arbitralnie. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości określa maksymalne stawki taksy notarialnej, obligując kancelarie do ustalania cennika zgodnego z tymi wytycznymi. Nie oznacza to jednak, że notariusz nie może zaproponować niższych cen. Kancelaria notarialna Marty Kabat daje swoim Klientom możliwość negocjacji stawek, co jest uzależnione od rodzaju zleconych czynności i stopnia złożoności sprawy.

Lokalizacja biura notarialnego

Atutem kancelarii notarialnej Marty Kabat jest również dogodna lokalizacja. Biuro mieści się w bezpośredniej bliskości centrum miasta (ulica Kraszewskiego 4/4) co zapewnia dobry dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i własnym samochodem. Na kierowców czeka dodatkowo rozległy parking – znalezienie wolnego miejsca parkingowego nie będzie więc stanowiło problemu.

Bezpłatne porady prawne

Kancelaria Marty Kabat wychodzi również naprzeciw Klientom zainteresowanym uzyskaniem bezpłatnych porad prawnych. Spadki, dziedziczenie, testamenty to tylko przykładowe obszary w zakresie których kancelaria udziela informacji. Konieczność zapłaty pociąga za sobą dopiero decyzja o zleceniu notariuszowi wykonania konkretnej czynności prawnej.

W celu pozyskania większej ilości danych bądź nawiązania kontaktu z kancelarią warto odwiedzić stronę internetową.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.