Pozycjonusz
Keller Polska Sp. z o.o.

Keller Polska Sp. z o.o.

Usługi

  Adres

Parkowa 4
62-080 Swadzim
woj. Wielkopolskie ( powiat poznański )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 8:00 – 16:00
  • Wtorek: 8:00 – 16:00
  • Środa: 8:00 – 16:00
  • Czwartek: 8:00 – 16:00
  • Piątek: 8:00 – 16:00
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Keller Polska Sp. z o. o. międzynarodowy koncern świadczący usługi w zakresie geotechniki. Firma Keller istnieje od 1860 roku i aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii - łącznie w ponad 40 krajach świata.

Poznański oddział Keller Polska rozpoczął działalność w marcu 2003 roku. Oprócz codziennej działalności biznesowej biuro wspiera Uniwersytet Techniczny prowadząc wykłady dla studentów, organizując dla nich wycieczki na ciekawe budowy i prowadząc praktyki.

Keller Polska Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę do: generalnych wykonawców, firm deweloperskich projektantów, architektów, klientów firmowych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie http://www.keller.com.pl/kontakt-keller/nasze-oddzialy/poznan.

Zakres technologii oferowany przez Keller Polska Sp. z o.o. dostosowany jest do zróżnicowanych potrzeb projektu każdego klienta. Proponowane technologie zawierają metody z zakresu: posadowienia bezpośredniego m.in.: geodreny, dynamiczne zagęszczanie, wibroflotacje; posadowienia pośredniego m.in.: iniekcja rozpychająca, wgłębne mieszanie gruntu na sucho (d-DSM), iniekcja strumieniowa Soilcrete (jet grouting) oraz posadowienia głębokiego: pale przemieszczeniowe (SDP, VDP, prefabrykaty), pale CFA, ściany szczelinowe.


Firma Keller Polska Sp. z o.o. dba o pogłębianie wiedzy geotechnicznej, uczciwość oraz rzetelność w kontaktach z całym otoczeniem biznesowym co potwierdza zadowolenie klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych. Firma Keller Polska Sp. z o.o. proponuje swoim klientom bezpieczne, kompleksowe i innowacyjne rozwiązania.


Zapraszamy do kontaktu z oddziałem poznańskim telefonicznie: 48 (61) 655 69 30, mailowo: Keller-Poznan@keller.com.pl, za pomocą faksu: 48 (22)
448 92 05 oraz osobiście w siedzibie biura przy ulicy Parkowej 4, w Swadzimie (62-080), w gminie Tarnowo Podgórne.

Keller Polska Sp. z o.o. to wykwalifikowani pracownicy, rozwinięte zaplecze techniczne, technologia, wysoka jakość. Każdy realizowany projekt rozpatrywany jest indywidualnie pod kątem możliwości zastosowania optymalnej w danych warunkach technologii oraz efektów techniczno-ekonomicznych.

Podajemy również dane rejestrowe Keller Polska Sp. z o.o.: NIP: 524 12 00 022 oraz Regon: 011841640.

 

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.