Pozycjonusz
Keller Polska Sp. z o.o.

Keller Polska Sp. z o.o.

Usługi budowlane

  Adres

ul. Azymutalna 11
80-298 Gdańsk
woj. Pomorskie ( Gdańsk )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 8:00 – 16:00
  • Wtorek: 8:00 – 16:00
  • Środa: 8:00 – 16:00
  • Czwartek: 8:00 – 16:00
  • Piątek: 8:00 – 16:00
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Keller Polska Sp. z o.o. to międzynarodowy koncern, który świadczy profesjonalne usługi w zakresie geotechniki, obecny na rynku od 1860 roku. Firma Keller Polska Sp. z o.o. aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii - łącznie w ponad 40 krajach świata. Na terenie Polski funkcjonuje sześć oddziałów firmy. Biuro w Gdańsku zostało otwarte w 2018roku w budynku B2 kompleksu biurowego BCB Business Park, naprzeciwko terminalu pasażerskiego Portu Lotniczego Gdańsk.


Technologia, jakość wykonania, rozwinięte zaplecze techniczne, wykwalifikowani pracownicy to mocne strony Keller Polska. Każdy realizowany projekt rozpatrywany jest indywidualnie pod kątem możliwości zastosowania optymalnej w danych warunkach technologii oraz efektów techniczno-ekonomicznych.

Keller Polska Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę do projektantów, architektów, klientów firmowych, generalnych wykonawców, firm deweloperskich.

Firma Keller Polska Sp. z o.o. proponuje swoim klientom bezpieczne, kompleksowe i innowacyjne rozwiązania. Firma dba o pogłębianie wiedzy geotechnicznej, uczciwość oraz rzetelność w kontaktach z całym otoczeniem biznesowym co potwierdza zadowolenie klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych.

Zakres technologii oferowany przez Keller Polska Sp. z o.o. dostosowany jest do zróżnicowanych potrzeb projektu każdego klienta. Proponowane technologie zawierają metody z zakresu: posadowienia bezpośredniego m.in.: dynamiczne zagęszczanie impulsowe IC, kolumny żwirowe, wibroflotację; posadowienia pośredniego m.in.: wgłębne mieszanie gruntu DSM, iniekcja strumieniowa Soilcrete (jet grouting) oraz posadowienia głębokiego: pale przemieszczeniowe (SDP, VDP, prefabrykaty), pale CFA, ściany szczelinowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie https://www.keller.com.pl/kontakt-keller/nasze-oddzialy/gdansk.

Zachęcamy do kontaktu z oddziałem w Gdańsku, telefonicznie: 48 (58) 769 75 40, mailowo:Keller-Gdansk@keller.com.pl, za pomocą faksu: 48 (22) 448 92 05 oraz osobiście w siedzibie biura przy ul. Azymutalnej 11 w Gdańsku(80-298). Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Podajemy również dane rejestrowe Keller Polska Sp. z o.o.: NIP: 524 12 00 022 oraz Regon: 011841640.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.