Pozycjonusz
GRAMAT Sp. z o.o.

GRAMAT Sp. z o.o.

Developerzy

  Adres

Gliwicka 15
40-079 Katowice
woj. Śląskie ( Katowice )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 08-16
  • Wtorek: 08-16
  • Środa: 08-16
  • Czwartek: 08-16
  • Piątek: 08-16
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Gramat Sp. z o.o. zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami oraz ich obsługą. Od 2003 roku jesteśmy obecni na rynku, budząc zaufanie i szacunek, wśród klientów korzystających z naszych usług.

Gramat Sp. z o.o. tworzy wyspecjalizowana kadra: licencjonowani zarządcy nieruchomościami, radca prawny, inspektor nadzoru technicznego, księgowe wyspecjalizowane w obsłudze budynków mieszkalnych i komercyjnych, administratorzy i pracownicy techniczni z wieloletnim stażem. Ich zaangażowanie i profesjonalizm pozwala firmie odnosić sukcesy w branży takie jak: sześć oddłużonych w ciągu roku od przejęcia wspólnot mieszkaniowych czy 3 mln dotacji pozyskanych na termomodernizację.

Współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi, deweloperami i właścicielami nieruchomości komercyjnych.

W zależności od współpracy zajmujemy się: pozyskiwaniem najemców, prowadzeniem księgowości wspólnot mieszkaniowych w profesjonalnym programie, prowadzeniem windykacji, pozyskiwaniem wszelkiego typu dotacji (np. unijnych), oddłużaniem wspólnot mieszkaniowych, przygotowaniem i wdrożeniem odpowiednich form reklamy, przygotowaniem umów najmu oraz bezpiecznego przeprowadzenia transakcji.

Misją firmy jest minimalizacja kosztów utrzymania nieruchomości przy równoczesnej maksymalizacji bezpieczeństwa, wygody korzystania i użyteczności. Prowadzony jest własny odrębny dział księgowości wspólnot, co daje możliwość kompleksowej, szybszej obsługi klienta.

Skontaktuj się z biurem firmy pod numerem: (32)3540999 oraz mailowo administracja@gramat.pl. Jeżeli chcesz porozmawiać osobiście z pracownikiem firmy biuro znajduje się przy ulicy Gliwickiej 15, w Katowicach,czynne od poniedziałku do piątku od 8:00- 16:00. Jeżeli jesteś już klientem firmy i potrzebujesz zgłosić poważną awarię wymagającą szybkiej interwencji, kontaktuj się pod numerem 600 228 026.
Podajemy również nasze dane rejestrowe: NIP 6342577361 oraz Regon 240194372.Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.