Pozycjonusz
G2A.COM Sp.z o.o.

G2A.COM Sp.z o.o.

Gry komputerowe

  Adres

Zielińskiego 22, Porto Office
30-001 Kraków
woj. Małopolskie ( Kraków )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 00-00
  • Wtorek: 00-00
  • Środa: 00-00
  • Czwartek: 00-00
  • Piątek: 00-00
  • Sobota: 00-00
  • Niedziela: 00-00

Opis

Czynnikami determinującymi sukces jakiegokolwiek przedsięwzięcia jest ciężka praca, niezrażanie się początkowymi porażkami i determinacja do osiągnięcia swoich zamierzeń. Szczególnie jest to ważne, gdy dopiero przeciera się szlaki w danej dziedzinie i wprowadza na rynek nowe produkty. Przykładem firmy, która dzięki głębokiej wierze w powodzenie swojego projektu, a także włożenie pasji w swoje działania, osiągnęła sukces na rynku nie tylko lokalnym, ale globalnym, jest firma G2A.COM.

Jak każda wielka firma, G2A zaczynała działalność, mając w swoim składzie jedynie kilka osób, które bardzo chciały osiągnąć sukces. Obecnie G2A zatrudnia już ponad 700 osób i posiada 5 oddziałów. Trzy z nich zlokalizowane są w Polsce (Kraków, Rzeszów i Warszawa), a dwa pozostałe w Hongkongu i Utrechcie. Dzięki nieustannym staraniom założycieli firmy, G2A gwałtownie się rozwija i wciąż rekrutuje na wiele stanowisk w branży IT, gamingu oraz obsłudze klienta.

Od momentu powstania firmy, G2A.COM regularnie wprowadza nowe produkty i usługi, które mają za zadanie spełnić wszystkie potrzeby jej klientów. G2A Marketplace to portal aukcyjny, na którym można kupić lub sprzedać gry komputerowe i oprogramowanie. Celem założycieli było stworzenie miejsca w sieci, w którym gracze komputerowi oraz twórcy gier i oprogramowania będą mogli w jednym miejscu załatwić sprawy związane z zakupem i ze sprzedażą dóbr cyfrowych, a także zasięgnąć niezbędnych informacji o produktach, które stanowią ich pasję (G2A News). Ten cel, a nawet więcej, udało się osiągnąć. Systematycznie wprowadzane nowe usługi i projekty firmy sprawiają, że G2A jest liderem i pionierem w swojej branży w Polsce. Kolejnym przełomowym projektem firmy jest G2A PAY, dzięki któremu w bezpieczny sposób można dokonać transakcji pomiędzy kupującym, a sprzedającym w ponad 170 krajach i w 80 walutach. W ten sposób, G2A dąży do wyznaczenia nowych standardów globalnego handlu. G2A.COM chętnie angażuje się w liczne projekty, które mają za zadanie łączyć graczy z całego świata. Założyciele firmy G2A wzięli sobie za cel także testowanie nowych technologii, dlatego jednym z ich pierwszych projektów był G2A Land – wirtualny park rozrywki. W ramach tego przedsięwzięcia powstał „Gotham VR”, który był atrakcją podczas premiery filmu „Batman vs Superman”.

Zaczynając jakikolwiek projekt, powinniśmy wzorować się na najlepszych, a poszukując pracy, skupić się na firmach, dzięki którym będziemy mogli rozwijać swoje umiejętności. W obu przypadkach, polecamy przyjrzenie się bliżej działalności firmy G2A.COM.

Opinie

Gorąco polecam!

pwoloszyn@g2a.com 2018-01-23

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.