Pozycjonusz
ERG-System S.A.

ERG-System S.A.

Przemysł

  Adres

Chopina 15
43-170 Łaziska Górne
woj. Śląskie ( powiat mikołowski )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 07-16
  • Wtorek: 07-16
  • Środa: 07-16
  • Czwartek: 07-16
  • Piątek: 07-15
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opis

Jesteśmy producentem pojemników, skrzynek oraz palet transportowych wykonanych z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. W branży tworzyw sztucznych działamy od ponad 40 lat, zajmując się głównie produkcją opakowań wielokrotnego użytku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dziś możemy pochwalić się, że marka ERG-System S.A. jest znana nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Nieprzerwanie, od kilkudziesięciu lat, priorytetem ERG-System S.A. jest najwyższa klasa dostarczanych produktów. Z tego względu wdrożyliśmy system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001:2000. Nasze laboratorium jest nowocześnie wyposażone, a precyzyjne badania oraz restrykcyjne wymagania Działu Kontroli Jakości, pozwalają oferować naszym klientom produkty najwyższej klasy, zgodny ze wszystkimi normami. Stawiamy rygorystyczne wymagania dostawcom surowców oraz kontrolujemy każdy etap produkcji. To wszystko sprawia, że skrzynki i opakowania Erg-System są trwałe, bezpieczne i powtarzalne.

Staramy się ciągle udoskonalać nasze wyroby, dlatego w ostatnich latach zmodernizowaliśmy Park Maszynowy i unowocześniliśmy linie produkcyjne. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o trwałe znakowanie produktów oraz stworzyliśmy dodatkowe usługi dla naszych klientów, takie jak branding, nadruki, plombowanie, dodawanie kodów kreskowych, przegród, czy kieszeni na etykiety, co większa funkcjonalność naszych wyrobów.

Siedzibę ERG-System S.A. znajdą Państwo w Łaziskach Górnych, przy ulicy Chopina 15. Mogą się Państwo z nami skontaktować pod numerem 48 32-224-35-20 lub wysłać wiadomość na adres mailowy info@erg-system.pl. Naszą firmę można też sprawdzić poprzez numer KRS 0000360333, NIP: 635-15-76-243, REGON: 276277236.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.