Proste fakturowanie z programem FAKTURA VAT 2020

Proste fakturowanie z programem FAKTURA VAT 2020

Na drodze do pełnej satysfakcji z prowadzenia firmy stoją aspekty prawne, podatkowe i księgowe. Wielu przedsiębiorców nie czerpie radości z rozwijania biznesu, ponieważ martwi się poprawnym wystawianiem dowodów sprzedaży. Samodzielne fakturowanie jest trudne, ale nie dla przedsiębiorców, którzy korzystają z programu FAKTURA VAT 2020.

Samodzielne fakturowanie z profesjonalnym programem

FAKTURA VAT 2020 to innowacyjny program do wystawiania faktur i niezbędnych dowodów sprzedaży. Program został stworzony przez specjalistów serwisu Księgowość24, którzy wykorzystali swoje doświadczenie oraz wszechstronną wiedzę. W rezultacie powstało skuteczne narzędzie, dzięki któremu samodzielne fakturowanie przestaje być problemem. To szansa na większy spokój oraz wzrost efektywności funkcjonowania biznesu.

Program FAKTURA VAT 2020 występuje w trzech wersjach, które różnią się dostępnymi funkcjami oraz możliwościami. Aktualne pakiety to:

 • START,
 • STANDARD,
 • PRO.

Każdy z nich został stworzony dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Ponadto, wersja PRO (najbardziej rozbudowana) umożliwia fakturowanie z magazynem i małą księgowością. Największym atutem programu FAKTURA VAT 2020 jest profesjonalizm i bogate zaplecze merytoryczne. W ten sposób bez względu na wybór zyskujesz skuteczne narzędzie do fakturowania i bezpiecznego wystawiania dowodów sprzedaży.

FAKTURA VAT 2020 START

Podstawowa wersja programu jest dostępna już od 99 złotych z VAT. Zapewnia bezpieczne fakturowanie dla małych oraz średnich firm. Jeśli więc prowadzisz własny biznes i potrzebujesz narzędzia do wystawiania paragonów, rachunków, faktur lub korekt – ta wersja jest dla Ciebie.

FAKTURA VAT 2020 START umożliwia szybkie wystawianie dokumentów poprzez automatyczne wczytywanie danych kontrahenta. Dodatkowym atutem jest wbudowana wyszukiwarka firm z internetowej bazy GUS. Co więcej, program samodzielnie zweryfikuje poprawność numerów kont, NIP i REGON oraz pozostałych danych kontrahenta, przed wydrukiem faktury lub dokumentu sprzedaży.

Obsługa programu jest intuicyjna i nie wymaga specjalistycznego szkolenia. Wystarczy podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera oraz korzystania z Internetu.

FAKTURA VAT 2020 STANDARD

Wersja STANDARD stworzona przez sztab specjalistów serwisu Księgowość24 jest optymalnym wyborem dla przedsiębiorców, którzy obsługują zarówno klientów pojedynczych, jak i masowych. Pakiet – oprócz posiadania funkcji wersji START – umożliwia prowadzenie sprzedaży przez wiele firm w jednym programie. Ponadto posiada osobny moduł do druków i wysyłki.

FAKTURA VAT 2020 STANDARD kosztuje od 149 złotych z VAT. Program zawiera mnóstwo przydatnych funkcji dla małych i średnich firm. Jednymi z wielu możliwości programu są:

 • ewidencje VAT i raporty sprzedaży,
 • obsługa JPK faktur,
 • cenniki i listy kontrahentów,
 • kasy i przelewy,
 • drukowanie seryjne oraz cykliczne.

Program umożliwia także wystawianie faktur w różnych językach: francuskim, czeskim, niemieckim, angielskim oraz szwedzkim.

FAKTURA VAT 2020 PRO

Najbardziej zaawansowana wersja programu pozwala na fakturowanie z magazynem i małą księgowością w pakiecie. FAKTURA VAT 2020 PRO zawiera CRM, Kalendarz i Organizer oraz Fakturę JPK. Rozbudowane funkcje umożliwiają pełną kompatybilność z najpopularniejszym sklepami internetowymi (Allegro) oraz systemami (PrestaShop, Magento, osCommerce).

Księgowość zawarta w programie FAKTURA VAT 2020 PRO pozwala na:

 • drukowanie KPiR oraz deklaracji VAT,
 • wystawianie dokumentów składek ZUS,
 • tworzenie umów cywilnoprawnych oraz umów o pracę.

Cena pełnego pakietu wynosi od 219 złotych z VAT. Jednorazowa opłata pozwala na dostęp do takich funkcji jak:

 • fakturowanie dokumentów sprzedaży,
 • księgowość,
 • raport i statystki,
 • magazyn i cenniki,
 • możliwość importu i eksportu,
 • współpracę z innymi urządzeniami (drukarki, czytniki, kasy fiskalne).

FAKTURA VAT 2020 PRO to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują zaawansowanego programu do fakturowania i księgowości.

Wystawianie dokumentów sprzedaży bez obaw

Profesjonalny program do fakturowania umożliwia przedsiębiorcom na osiągnięcie pełnej niezależności w zakresie księgowości. FAKTURA VAT 2020 to jednorazowy wydatek, który pozwala na czerpanie długofalowych korzyści oraz generowanie oszczędności. W zależności od potrzeb Twojego przedsiębiorstwa wybierz jedną z trzech dostępnych wersji programu i ciesz się pełną swobodą w prowadzeniu własnego biznesu.

O Bartosz Kaczmarski 67 artykułów
Bartosz Kaczmarski - autor bloga Firmowy.com.pl. Absolwent Politechniki Koszalińskiej na kierunkach ekonomia przedsiębiorstwa oraz finanse i polityka przedsiębiorstwa. Pasjonat ekonomii, przedsiębiorczości oraz wspinaczki górskiej. Na co dzień właściciel własnej firmy.