5 zalet reklamy firmy za pomocą koszulek z nadrukiem

5 zalet reklamy firmy za pomocą koszulek z nadrukiem

Każda osoba prowadząca firmę dobrze wie, że reklama jest niezbędna do zwiększania popularności marki. Marketing rozwija się obecnie w zawrotnym tempie. Powstają coraz to nowe metody reklamy, które mają zagwarantować znaczne większą rozpoznawalność marki. Jednak większość przedsiębiorców nadal inwestuje w tradycyjne formy reklamy, które przynoszą świetne rezultaty. Do takich metod należy druk koszulek reklamowych. Z artykułu poznasz 5 plusów wykorzystywania koszulek z nadrukiem w marketingu.

Trwałość koszulek firmowych

W przeciwieństwie do ulotek, katalogów czy plakatów, koszulki z nadrukiem są bardzo trwałą formą reklamy. Nie zniszczą się szybko i będą mogły być przez lata wykorzystywane do celów marketingowych. Warto również zaprojektować koszulki z nadrukiem bez dokładnych danych. Dzięki temu przy zmianie adresu firmy lub telefonu, koszulki będą mogły być nadal wykorzystane.

Budowanie relacji z klientem i pracownikiem

Dzięki darmowym koszulkom rozdawanym zarówno pracownikom jak i klientom oraz kontrahentom, możesz zbudować z nimi relację. Darmowe koszulki z nadrukiem są świetnym sposobem na miły podarunek. Dzięki nim, nawiążesz relację z swoją kadrą pracowniczą, w pewien sposób docenisz ich pracę i poświęcenie. Natomiast podarowując klientom i kontrahentom koszulki, uczynisz miły gest, który będzie naprawdę dobrze odebrany oraz doceniony.

Przekazujesz wartości firmy

Koszulka z nadrukiem może być świetnym sposobem na pokazanie tego, czym zajmuje się Twoja firma i jakimi wartościami się kieruje. Prosty napis, slogan, logo umieszczone na koszulce pomoże w budowaniu świadomości marki u konsumentów. A droga z zbudowanej świadomości do sprzedaży Twojej usługi lub produktu jest krótka.

Docierasz do nowych klientów

Dużym plusem firmowych koszulek z nadrukiem jest to, że będą noszone w najróżniejszych miejscach. Dzięki temu więcej osób dowie się o istnieniu Twojej firmy i będzie chętnych do skorzystania z jej usług. Twój pracownik będąc ubrany w Twoją koszulkę, wejdzie do sklepu albo skosi trawę i już będzie miał kontakt z 10 osobami. Być może któraś zainteresuje się Twoją firmą i sprawdzi jakie masz usługi oraz produkty?

A może sprzedaż?

Firmowe koszulki reklamowe mogą być wykorzystywane w zupełnie inny sposób. Bardzo popularnym zabiegiem biznesowym jest sprzedaż koszulek przez popularne osoby lub firmy z wyrobioną pozycją na rynku. Ten trik jest szczególnie wykorzystywany przez sławnych twórców internetowych, którzy posiadają rzesze fanów. Kto wie? Może i Ty zastanów się nad taką opcją. Może dzięki temu dodasz swojemu biznesowi skrzydeł?

O Bartosz Kaczmarski 67 artykułów
Bartosz Kaczmarski - autor bloga Firmowy.com.pl. Absolwent Politechniki Koszalińskiej na kierunkach ekonomia przedsiębiorstwa oraz finanse i polityka przedsiębiorstwa. Pasjonat ekonomii, przedsiębiorczości oraz wspinaczki górskiej. Na co dzień właściciel własnej firmy.